Kontaktné údaje

fakturačné údaje a adresa

Sladovňa SESSLER, a.s.
Pri Kalvárii 17, 917 01 Trnava
IČO: 36253774
DIČ: 2020168007
IČ DPH: SK2020168007

Kontaktné údaje

Recepcia

Reštaurácia

Oslavy a kongresy

Kontaktné údaje

Pivovar, predaj piva, e-shop

Sladovňa, predaj sladu, e-shop

Jediný reštauračný pivovar v Trnave

Vitajte v zrekonštruovaných historických priestoroch podniku Sessler. Už od roku 2008 si popri ochutnávaní piva Sessler môžete v našej reštaurácii vybrať z bohatej ponuky tradičných i netradičných jedál, ako aj rôznych pivovarských špecialít. Príďte si k nám posedieť pri chutnom jedle, alebo u nás zorganizujte rodinnú oslavu pre Vašich najbližších.

V septembri 2021 sme priestory rozšírili o novú časť penziónu, v ktorom návštevník nájde jediné pivné kúpele v Trnave, zábavné centrum s bowlingovými dráhami a kongresové centrum s veľkorysou kapacitou pre zorganizovanie menších či väčších akcií ako aj rozšírené ubytovacie kapacity o nové moderné izby, ktoré poskytujú ubytovaným hosťom komfortný odpočinok.

Podnik Sessler je tak skvelou kombináciou dostupných cien, veľkorysých priestorov a bezkonkurenčnej polohy s možnosťou parkovania. U nás môžete počas Vašej návštevy oddychovať v príjemnej klíme, ochutnať delikátne tradičné pivovarské špeciality alebo pivá jedinečnej chuti či vyplaviť stres v našich unikátnych pivných kúpeľoch s jedinečnou receptúrou. Športové vyžitie Vám ponúkajú priestory bowlingu, kde sú pre Vás pripravené dve dráhy, stolný futbal, air hockey, biliard a elektronické šípky.
Moderné kongresové priestory sú skvelým riešením pre usporiadanie odborných seminárov, konferencií či kongresov. Hlavná kongresová sála s rozlohou až 200 m2 je zároveň ideálnou voľnou pre zorganizovanie svadby s krásnym výhľadom na romantický parčík.

Ak sa nás rozhodnete navštíviť čaká Vás profesionálny prístup so širokou variáciou služieb podľa Vašich požiadaviek. Na Vašu návštevu sa teší kolektív Penziónu Sessler.
Webovú stránku vytvorila a spravuje agentúra DigitalDNA.sk